Portál Liferay

Technologie pro 21. století

Portály jsou ideálním nástrojem pro integraci aplikací a správu mnoha uživatelů s různými požadavky a právy. Technologie společnosti Liferay se v současné době řadí mezi přední řešení podnikových portálů. Samotný produkt Lifeary portal je postavený na jazyce Java a je vyvíjený více než 10 let. Plně však reflektuje nejnovější Web 2.0 technologie a trendy. Liferay je moderní řešení pro Váš web, e-shop, intranet či extranet.

Komu jsou portálová řešení Liferay určená?

Portálová řešení Liferay jsou určená všem, kteří hledají efektivní způsob, jakým zastřešit mnoho různorodých systémů a poskytovat jejich výstupy v konsolidované a personalizované podobě.

K čemu jsou portálová řešení vhodná?

Integrované portály přináší jednotné personalizované prostředí sdílení informací a efektivní workflow. Portálová řešení jsou tak vhodná jak pro komunikaci napříč firmou (intranet), tak jako platforma pro komunikaci s partnery, dodavateli a dalším okolím organizace (extranet). Komplexní integrované portály pak nacházejí své využití i ve státní správě a samosprávě.

To podstatné zdarma již v základní verzi

Všechny důležité moduly jsou již obsaženy v základní verzi Liferay, která je k dispozici zdarma. Můžete tak snadno bez znalosti programování využívat funkcionality jako CMS, diskuzní fórum, blog, chat a fotogalerie.

Liferay navíc již ve své základní verzi obsahuje podporu 32 jazyků včetně češtiny. Vícejazyčný obsah se tvoří pohodlně z uživatelského prostředí, a tak nic nebrání Vašemu rozvoji do světa.

Obsah snadno a rychle

Efektivní tvorba obsahu je základ každého portálu. Díky uživatelsky přívětivému prostředí můžete snadno obsah tvořit i spravovat. Nad Vašim obsahem můžete mít nastavené workflow nebo nastavit jeho časovou platnost. Už žádný nechtěný obsah na Vašem portálu.

Integrace s vyhledávacím nástrojem Lucene dává Vašemu portálu mocný nástroj pro vyhledávání obsahu. V krátkém časovém úseku dokáže najít ten správný článek i na rozsáhlém portálu.

Vaše dokumenty na správném místě

V knihovně dokumentů si můžete vytvářet vlastní strukturu složek, k souborum si přidávat tagy nebo je zařazovat do kategorií. Přístup k dokumentům je snadný přes prohlížeč a samozřejmostí je nastavení práv k přístupů k jednotlivým souborům.

Speciální nabídka pro implementátory Liferay!

Hledáte pro svůj projekt odborníky na implementaci Liferay? Vadí Vám náklady na zajištění všech odborností - portálový specialista, vývojář, HTML / CSS kodér, grafik či systémový inženýr?

My všechny odbornosti máme a rádi je poskytneme přesně podle aktuálních potřeb Vašeho projektu! Oproti běžnému bodyshoppingu významně ušetříte a zaplatíte za výsledky, nikoliv za úsilí.

Chcete Liferay od Orchitech Solutions?

Napište nám a náš specialista na Liferay se Vám brzy ozve

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Text k určení Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA