Vybraní klienti:

ISIC Global Office

ISIC Global Office

ISIC je mezinárodní nezisková asociace, jejíž regionální členové vydávají studentské identifikační  průkazy ISIC. Asociace byla založená již v roce 1953 a její karty používá více než 4,5 milionu studentů ze 120 zemí. www.isic.org

Atos

Atos

Atos je světový poskytovatel IT služeb nabízející celosvětové základně klientů vysoce technicky vyspělé transakční služby, poradenství, systémovou integraci a řízené služby www.atos.net.

GTS Alive

GTS ALIVE

GTS ALIVE je nadnárodní skupina nabízející vývoj a distribuci mezinárodních studentských karet ISIC v zemích po celém světě a například v České republice má kartu ISIC přes 95 % studentů.  www.isic.cz

Vybrané projekty: Vybrané projekty:

ISIC.org

ISIC Extranet

Řešení Orchitech Solutions v sobě zahrnovalo snadnou integraci s již existujícími aplikacemi, ale i platformu pro sdílení informací a také komunikační nástroj jak pro jednotlivé členy ISIC komunity, tak pro partnerské organizace.

IAM Telefónica 02

Orchitech Solutions se podílel na vývoji systému pro oblast identity a access managementu pro společnost Telefónica 02. Jako subdodovatel řešení Siemens IT solutions jsme prováděli analýzu a vytvořili návrh řešení celého systému.

NCDB

Národní systém pro evidenci a řízení procesů prodeje a výroby průkazů ISIC (National Cardholders Database) společnosti GTS ALIVE. Doposud byl systém nasazený v České Republice a Argentině, Irsku, Indonésii, Pákistánu a Indii.