Pro média Pro média

Vytvořen Online Ordering 2.0 – nová aplikace pro objednání nejen ISIC karet

Praha, 9. října 2013 – Pro našeho zákazníka GTS ALIVE, s.r.o. jsme vytvořili novou aplikaci Online Ordering 2.0, která slouží k pohodlnějšímu objednávání studentských karet ISIC a navíc vypadá mnohem lépe.

Nová aplikace Online Ordering 2.0, kterou jsme vytvořili pro našeho zákazníka GTS ALIVE, kompletně nahradila původní aplikaci Online Ordering z roku 2007. Aplikace slouží k pohodlnému vyřízení ISIC karty skrze webové rozhraní a uživatele provádí celým objednávacím procesem krok za krokem. Budoucí držitel si může ke kartě navíc přiobjednat výhodné cestovní pojištění a SIM kartu operátora Studetfone.

Online Ordering 2.0 je multitenantní, tzn. jednu jeho instalaci může používat více nezávislých organizací, aniž by se navzájem ovlivňovaly. V tomto případě jde vedle GTS ALIVE o zahraniční organizace ISIC. Stejná aplikace se tak využije například v Indonézii, Španělsku, Irsku, Pákistánu, Rumunsku nebo Indii. Aplikace nově podporuje funkci "drag and drop", má responsivní design a umožňuje intuitivní vyhledávání škol. Online Ordering 2.0 jsme vytvořili na moderním PHP frameworku Symfony2, který se stal naším favoritem pro vývoj dynamických frontendových aplikací.