Tester

Náplň práce:

Kolektiv odborníků hledá posilu pro testování našich aplikací. Úspěšný uchazeč může přejít na práci projektového manažera nebo vývojáře IS.

Náplní práce je uživatelské testování, správa chyb a požadavků, komunikace se zákazníkem v češtině i angličtině a koordinace prací v týmu. Výběr našich projektů - vizte http://www.orchitech.cz/references/projects. Spolu s případnou reakcí na tuto nabídku si vyzkoušejte náš online tester kvíz.

Požadujeme:

  • práce vyžaduje systematičnost, proaktivitu, analytické myšlení a spolehlivost,
  • komunikační dovednosti,
  • chuť učit se nové věci,
  • základní přehled o technologiích - databáze, Java, web, XHTML, HTML5, REST, CSS apod.
  • výhodou znalost agilních metodik - TDD, XP, SCRUM apod.
  • výhodou znalost issue tracking produktů (Bugzilla, Trac, Redmine, JIRA apod.),
  • výhodou povědomí o přístupnosti a použitelnosti webových aplikací.

Nabízíme:

  • neanonymní práci na českých i mezinárodních projektech – Vaše výsledky budou vidět!
  • osobní přístup - kolegové Vám vždy rádi pomohou,
  • nadstandardní spolupráci pro studenty: http://www.orchitech.cz/about-us/coopeation-with-students ,
  • práci s nejnovějšími technologiemi a postupy,
  • pružnou pracovní dobu, práci z domova,
  • zkušený kolektiv nabitý vědomostmi,
  • práci s open-source technologiemi,
  • možnost práce na operačním systému dle vlastní volby,
  • dobrou dopravní dostupnost – Praha 3 nebo centrum Českých Budějovic,
  • bonusy za úspěšné projekty,
  • výuku angličtiny.

Díky spolupráci s univerzitami lze studentům dále zařídit vedení diplomové nebo bakalářské práce.

Kontakt:

E-mail , tel. +420 776 603 463.