Java / Web App vývojář - informační bezpečnost

Náplň práce:

Mladý kolektiv odborníků hledá posilu pro vývoj zajímavých aplikací. Vaše práce bude vidět. Máme rádi open source technologie a inovativní řešení.

Náplní práce je návrh a vývoj systémů pro projekty karet ISIC a korporátní systémy. Spolu s případnou reakcí na tuto nabídku si vyzkoušejte náš online Java kvíz.

Požadujeme:

  • analytické myšlení, proaktivnost, systematičnost, spolehlivost,
  • znalost Javy, databází / SQL, XHTML a CSS, Javascript a Web 2.0, alespoň jedno na vynikající úrovni,
  • schopnost uplatňovat objektový návrh,
  • chuť učit se nové věci,
  • schopnost komunikovat v technické angličtině,
  • výhodou znalost dalších technologií – Spring framework, Hibernate, Java webové frameworky, PHP / Zend framework, Linux, ...
  • výhodou zkušenost s agilními technikami vedení projektů.

Nabízíme:

  • neanonymní práci – Vaše výsledky budou vidět!
  • pružnou pracovní dobu, práci z domova,
  • zkušený kolektiv nabitý vědomostmi,
  • práci s open source technologiemi,
  • možnost práce na operačním systému dle vlastní volby,
  • dobrou dopravní dostupnost – metro A Želivského,
  • bonusy za úspěšné projekty,
  • výuku angličtiny.

Kontakt:

E-mail , tel. +420 776 603 463.